O mnie

Witaj 

Mam na imię Arleta i jestem miłośniczką pięknych ogrodów (szczególnie swojego, w którym spędzam każdą wolną chwilę). 

Prowadzę Krzakowisko aby pomóc początkującym ogrodnikom w realizacji ich marzeń o niekłopotliwym w pielęgnacji i atrakcyjnym przez cały rok ogrodzie. Aby to ułatwić dzielę się tym co pomysłowe i użyteczne, przekazuję swoją wiedzę w zakresie doboru roślin i ich pielęgnacji, podpowiadam jak kreować funkcjonalne przestrzenie w niebanalnym ogrodzie.

Samodzielnie zakładany ogród zazwyczaj jest realizowany etapami, dlatego na Krzakowisku skupiam się na projektach pojedynczych rabat. Jestem przekonana, że interesujący ogród nie musi być przeładowany roślinami ani wymagać wysokich nakładów pracy, czasu i funduszy. Często wystarczy efektowna rabata w odpowiednim miejscu (przed wejściem do domu, czy widziana z okna), aby zachwycał i stanowił źródło zadowolenia.

Na stronie zamieszczam gotowe projekty rabatek do pobrania, które można wykorzystać do budowania swojego ogrodu. Zastosowałam w nich głównie rośliny zimozielone, kwitnące oraz o kolorowych liściach, aby ogród był mało kłopotliwy w pielęgnacji, atrakcyjny i kolorowy przez cały rok.

Jeśli jednak nie masz czasu ani chęci na uczenie się ogrodnictwa i architektury krajobrazu lub czujesz, że projektowanie na własną rękę Cię przerasta, a efekty nie są zadowalające, a może chcesz coś zmienić w istniejącym ogrodzie  – napisz do mnie na adres: krzakowisko@gmail.com. Będzie mi bardzo miło zaprojektować lub wystylizować ogród, który będzie wyrażał Ciebie i Twoje potrzeby.

Pozdrawiam

Arleta