Zapytaj


Jak zaplanować funkcjonalny ogród? Jakie rośliny wybrać na słoneczną rabatę, a jakie dobrze będą się czuły w cieniu? Jak zaprojektować przedogródek, a jak kącik wypoczynkowy? Jak dopasować ogród do stylu domu? Jak urozmaicić dotychczasową aranżację?

To tylko niektóre z wielu pytań, z jakimi musisz się zmierzyć planując zmiany w ogrodzie. Wyzwanie to będzie znacznie prostsze, gdy zasięgniesz opinii profesjonalisty. Warto skorzystać z tego rozwiązania zwłaszcza, że teraz dostępna jest niesamowita okazja - bezpłatna porada na portalu Krzakowisko.

Każdemu czytelnikowi oferuję jedną, darmową poradę (opracowanie). Jeśli zgłoszenie dotyczy zaplanowania ogólnej koncepcji ogrodu wraz z rozmieszczeniem funkcji na rzucie - może to być cały ogród. Jeśli dotyczy aranżacji szczegółowej, wraz z doborem roślin, kolorów, stylu, dodatków itp. - może to być tylko jedna wybrana rabata (miejsce). 

Porad udzielam w formie publikacji na łamach portalu Krzakowisko.

W zależności od problemu jakiego dotyczy zgłoszenie, do formularza należy dołączyć: plan działki wraz z naniesionymi wymiarami, odległościami, zdjęcia, inne materiał, które będą podstawą do rozrysowania propozycji aranżacji. Przesłane materiały staną się częścią publikacji, na co wyrażasz zgodę w momencie wysłania zgłoszenia. Dane osobowe dołączone do zgłoszenia nie będą publikowane.Po opublikowaniu porady otrzymasz e-mail z linkiem do publikacji.

Oferowana porada dotyczy tylko ogrodów prywatnych.

Zachęcam do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

kontakt: krzakowisko@gmail.com